logo
Máte radi Nitru? My nepýtame, ale ponúkame partnerstvo
Podporte dobré nápady v našom meste prostredníctvom
Klubu darcov alebo venovaním 2% a sami rozhodnete, čo je pre Nitru najlepšie.
Darovať
2%

Zo života nadácie 2008

5. ročník Klubu darcov - slávnostné odovzdávanie grantových šekov

Jedinečná iniciatíva ako podporiť svoje mesto a región. Klub darcov nie je len o darovaní finančných prostriedkov na verejnoprospešné aktivity, ale zároveň aj o spolurozhodovaní a zodpovednosti za udelenie grantov tým, ktorí to najviac potrebujú.

Čítaj Viac

 


Burza projektov Mladých nitrianskych filantropov

Už po piaty raz sa Mladí nitrianski filantropi mohli tešiť z úspešného zavŕšenia roka svojho pôsobenia. V stredu 15. októbra sa v Synagóge stretli spolu s ďalšími mladými ľuďmi, ktorí vďaka filantropom, Nadácii SPP, firmám Bramac – strešné systémy, s.r.o. a Visteon Slovakia, s.r.o. získali finančnú podporu na realizáciu svojich zaujímavých nápadov.

Čítaj Viac

Nitrianski filantropi ukončili projekt „Spolu prekonávame bariéry“

Dňa 11. a  17. 9. 2008 v priestoroch nadácie prebehla obhajoba projektov skupiny nepočujúcich, slabozrakých a nevidiacich mladých ľudí. Každá skupina prezentovala pred Mladými nitrianskymi filantropmi svoje nápady / projekty, ktoré chceli realizovať a žiadali na ne finančnú podporu.

Čítaj Viac

 

Mala som tú česť spoznať pána Josa Spekmana – nášho darcu a filantropa

 

Prijala som pozvanie na slávnostné stretnutie žiakov a absolventov školy pri príležitosti 15. výročia Špecka - špeciálnej základnej školy pre telesne aj viacnásobne postihnuté deti v Nitre. Dlhodobe túto školu podporujeme aj prostredníctvom nášho nadačného fondu Deti. Tu som mala možnosť stretnúť sa s pánom Josom Spekmanom – výnimočným charizmatickým človekom a ozajstným filantropom.

Čítaj Viac

Figúrky z hry Človeče pomáhajú

 

Atraktívne podujatie, ktoré spája filantropiu, pomoc a talent. Na Svätoplukovom námestí v Nitre sa vo štvrtok 25. septembra o 17.00 uskutočnilo slávnostné podujatie 3. ročníka programu Aby ľudia ľuďom pomáhali.

Čítaj Viac