logo
Máte radi Nitru? My nepýtame, ale ponúkame partnerstvo
Podporte dobré nápady v našom meste prostredníctvom
Klubu darcov alebo venovaním 2% a sami rozhodnete, čo je pre Nitru najlepšie.
Darovať
2%

Klokočinský jarmok

 

Aj napriek nepriaznivému počasiu sa v sobotu (29.8.) uskutočnil na Klokočinskom jarmoku v Nitre skvelý program. Jeho súčasťou bola aj zbierka na podporu výstavby Parku pod Borinou. Okrem kampane Nitrianskej komunitnej nadácie, Ruka v ruke s Nitrou a predaji tlieskajúcich ručičiek, sa Mesto Nitra rozhodlo venovať na výstavbu parku aj výťažok z predaja vynikajúceho gulášu spod varechy manželov Bradáčovcov. Nitrianska komunitná nadácia mala svoj stôl hneď vedľa hlavného pódia. Tlieskajúce ručičky zaujali najmä pozornosť detí. Dospelí Klokočinári však nešetrili prejavmi záujmu o nový park. Viacerí sa zhodli, že Park pod Borinou je: „Skvelá myšlienka. Nevieme sa dočkať kedy už bude postavený.“ Svorne tvrdia obyvatelia Klokočiny. Na jarmoku sa počas soboty podarilo vyzbierať sumu 162,10 €. A tak si 78 ručičiek našlo svojich majiteľov. Aj oni sa zaradili k stovkám Nitranov, ktorí tlieskajú Ruka v ruke s Nitrou.

Počet predaných ručičiek: 1 532 ks, v obehu: 1 032 ks
Vyzbieraná suma: 3 154,42 €

Ruka v ruke s Nitrou pokračuje na podujatí Podzoborské vinobranie 6. sept. (nedeľa) v Mestskom parku na Sihoti od 14.00 do 17.00. Príďte zatlieskať aj Vy.

 

Ruka v ruke s Nitrou – kampaň na podporu výstavby Parku pod Borinou realizuje Nitrianska komunitná nadácia v spolupráci s Mestom Nitra. Ruka v ruke s Nitrou sa uskutočnila vďaka podpore z nadačného fondu Tesco STORES SR, a.s. v Nadácii Pontis a z prostriedkov V4 Community Foundation Maturity Program.