Skip to main content

partneri projektov na Dobromape


Mesto Nitra

Mesto Nitra je stabilným partnerom Nitrianskej komunitnej nadácie. Primárne s NKN spolupracuje v programoch Mením Moje Mesto a Mladí nitrianski filantropi. Podporu však poskytuje aj pri iných grantových programoch.

UNICEF

UNICEF  je celosvetová organizácia, ktorá sa zameriava na dlhodobú a systematickú pomoc deťom. Svoje zastúpenie má vo viac ako 190 krajinách sveta vrátane Slovenska. S Nitrianskou komunitnou nadáciou spolupracuje v rámci programov Mladí nitrianski filantropi a Spoznajme sa.

BMI Slovensko, s. r. o.

BMI Slovensko, s. r. o. je súčasťou nadnárodného koncernu BMI Group. Spoločnosť fungovala do 31. 12. 2021 pod názvom Bramac - strešné systémy, spol. s r. o.

V portfóliu spoločnosti BMI Slovensko sú produkty značiek Bramac a Icopal, ktoré ponúkajú širokú škálu škridiel a kompletné strešné príslušenstvo pre šikmé a ploché strechy.
Závod na výrobu strešných krytín v Ivanke pri Nitre, vybavený najmodernejšou technológiou, bol slávnostne uvedený do prevádzky 24. septembra 1997. S Nitrianskou komunitnou nadáciou spolupracuje najmä v grantovom programe „Strecha pre váš nápad“od roku 2016. Program sa od svojho vzniku zameriava na verejnoprospešné nápady na školách s cieľom systematicky podporovať výchovu a vzdelávanie našej mladej generácie.

CORA GEO, s.r.o.

Spoločnosť Cora Geo sa zaoberá tvorbou komplexných riešení pre mestské a obecné úrady, správcov inžinierskych sietí, priemyselné a energetické podniky a telekomunikačné spoločnosti. S Nitrianskou komunitnou nadáciou spolupracuje najmä v rámci programu Aby ľudia ľuďom pomáhali.

Členovia Klubu darcov 

Klub darcov je grantový program Nitrianskej komunitnej nadácie, ktorý umožňuje bežným občanom, aby podporili dobré nápady v meste Nitra. Členovia Klubu darcov každý rok finančne prispievajú a sami prostredníctvom hlasovania rozhodujú o tom, ktoré projekty budú z ich financií podporené.

Každoročne sa do Klubu darcov zapojí 100 - 200 aktívnych ľudí, ktorých spája záujem o miesto, kde žijú. Sú medzi nimi manažéri, učitelia, seniori, aktivisti MVO, študenti... V roku 2021 podporili grantový program Klub darcov aj firmení partneri: Peka Stroj, Envi Geos, UNIQA a tiež mesto Nitra. Počas svojej existencie Klub darcov podporil v Nitre až 121 projektov užitočných pre nás všetkých.

ENVI-GEOS NITRA, s.r.o.

Spoločnosť Envigeos Nitra s.r.o. so svojimi viac ako 25-ročnými skúsenosťami ponúka svojim klientom široké portfólio služieb z oblasti odvozu odpadu, jeho recyklácií či zneškodňovaní, komplexného skladového hospodárstva pre firmy a podniky. Zaoberá sa taktiež poskytovaním služieb pre samosprávy a fyzické osoby.

Foxconn Slovakia, s.r.o.

Spoločnosť Foxconn Slovakia, s.r.o. je popredným výrobcom elektrotechnických produktov rôznych svetových značiek. Aktuálne je to najmä produkcia LCD a OLED televízorov a dosiek plošných spojov SMT technológiou.
V oblasti elektrotechnickej výroby a inžinieringu poskytuje komplexné riešenia od vývoja softvéru cez návrh výrobného procesu až po samotnú finálnu produkciu. Sú taktiež špecialisti na automatizáciu, robotizáciu a IoT. S Nitrianskou komunitnou nadáciou spolupracuje v rámci programov Inovatívne s Foxconnom a Aby ľudia ľuďom pomáhali.

Heineken Slovensko, a. s.

Heineken Slovensko, a. s. je už vyše 20 rokov lídrom na slovenskom pivnom trhu. Je súčasťou jednej z najväčších pivovarníckych skupín na svete – HEINEKEN N.V. HEINEKEN. Na Slovensku predáva najhodnotnejšiu slovenskú pivnú značku Zlatý Bažant. S Nitrianskou komunitnou nadáciou spolupracuje najmä v grantovom programe „Tu sme doma“.

HOPI SK

HOPI SK je partnerom programu Šanca pre teba, ktorý realizujeme od roku 2023 pre talentovaných študentov stredných a vysokých škôl v meste Nitra.

Kärcher Slovakia, s.r.o.

Spoločnosť Kärcher je celosvetový líder v oblasti čistiacich riešení. Ich technológie našli svoje využitie pri čistení významných pamiatok svetového kultúrneho dedičstva aj pri bežnej údržbe miest, ktoré majú ľudia radi a kde trávia voľný čas. S Nitrianskou komunitnou nadáciou spolupracuje v programe Kärcher – Upracme si spolu.

Marel Slovakia s.r.o.

Korporácia Marel má vo svete vedúcu pozíciu v dodávaní moderných zariadení pre priemysel spracovania potravín, najmä hydiny, červeného mäsa a rýb. Víziou spoločnosti je svet, v ktorom sa vyrábajú kvalitné potraviny udržateľným a dostupným spôsobom.
Marel je známy nielen príkladným postojom k ekológii, ale aj k vytváraniu pozitívneho pracovného prostredia. Závody má v Dánsku, Holandsku, USA, Veľkej Británii a od roku 2005 aj u nás. S Nitrianskou komunitnou nadáciou spolupracuje najmä v rámci programu Aby ľudia ľuďom pomáhali.

PekaStroj s.r.o.

o viac ako dvadsiatich rokoch na trhu je firma PekaStroj expert na dodávku pekárenskej a cukrárenskej technológie na Slovensku. Hlavnou činnosťou spoločnosti je predaj špičkových zariadení pre malé, stredné aj väčšie pekárne a cukrárne, a vďaka dlhoročným kontaktom má spoločnosť stabilnú sieť spoľahlivých partnerov vo svete.

PP Invest, s.r.o.

Spoločnosť PP INVEST pôsobí na trhu viac ako 15 rokov. Realizuje výstavbu objektov občianskej vybavenosti, bytových, komerčných a priemyselných stavieb. Spoločnosť realizuje novostavby, rekonštrukcie a udržiavacie práce. Zabezpečuje kompletné služby a servis potrebný pre zhotovenie stavby. S Nitrianskou komunitnou nadáciou spolupracuje najmä v rámci programu Aby ľudia ľuďom pomáhali.

Siemens, s.r.o.

Siemens patrí medzi najväčšie technologické firmy v Slovenskej republike a už viac ako 119 rokov je neoddeliteľnou súčasťou slovenského priemyslu a zárukou inovatívnych technológií. S Nitrianskou komunitnou nadáciou spolupracuje v grantovom programe Nitra pomáha Ukrajine.

syncreon Slovakia s.r.o.

syncreon je špecializovaným poskytovateľom integrovaných logistických služieb globálnym podnikom. Ponúka pokročilé riešenia dodávateľského reťazca navrhnuté a prispôsobené na dosiahnutie maximálnej flexibility a obratnosti, ktorá umožňuje klientom dosiahnuť najvyššiu výkonnosť v ich podnikaní. S Nitrianskou komunitnou nadáciou spolupracuje v grantovom programe Syncreon pomáha Nitre.

UNIQA Group Service Center Slovakia, spol. s r.o.

V súčasnej dobe je UNIQA partnerom pre viac ako 3 milióny klientov v ČR a SR. Ponúka širokú škálu finančných produktov, prostredníctvom spoločností a partnerov poskytuje a spravuje životné aj neživotné poistenie osôb či firiem, dôchodkové sporenie, investície, pôžičky, stavebné sporenie alebo hypotéky.

Západoslovenská energetika, a. s.

Spoločnosť Západoslovenská energetika, a. s., patrí k najväčším dodávateľom elektriny a plynu na Slovensku. Už viac ako 95 rokov pôsobí najmä na západnom Slovensku a služby poskytuje rovnako kvalitne aj mimo tohto regiónu. S Nitrianskou komunitnou nadáciou spolupracuje najmä v rámci programu Aby ľudia ľuďom pomáhali.

top