Nitra versus korona

Termín zverejnenia zbierky:
6. 4. 2020

Termín ukončenia zbierky:

15.5.2020

 


tlačidlo vás presmeruje
na stránku darujme.sk

Nitra vs. korona. Spojme sa a pomôžme. Pre nás, našu komunitu, naše mesto.

Nitrianska komunitná nadácia cíti zodpovednosť za dianie v komunite, a preto sa v tomto ťažkom období, plnom rizika a neistoty, obracia na  svojich  partnerov,  darcov a celú komunitu s prosbou, aby pomohli  v boji s pandémiou COVID-19 v Nitre. Veľmi oceníme, ak sa napriek vážnej situácii, ktorú dnes všetci prežívame, dokážeme zomknúť a pomôžeme najohrozenejším skupinám občanov nášho mesta.

Ako môžeme pomôcť?

Finančným príspevkom prostredníctvom portálu darujme.sk alebo zaslaním daru na účet Nitrianskej komunitnej nadácie SK9311110000006619645002 - v tomto prípade prosíme do odkazu pre prijímateľa uviesť meno a kontakt)

Aby bola naša pomoc účinná, musí byť čo najrýchlejšia. Všetky vyzbierané financie budú následne prerozdeľované do organizácií (nitrianske nemocnice, seniorské centrá, azylové domy, zariadenia diecéznej charity, dobrovoľnícke centrum, MVO pracujúce s rizikovými skupinami...), ktoré pracujú  s ohrozenými skupinami občanov. Tieto naliehavo potrebujú zakúpiť germicídne žiariče na dezinfekciu priestorov, ochranné pomôcky (rúška,  rukavice, ochranné návleky na odev a obuv....), dezinfekčné prostriedky, bezkontaktné teplomery, ale aj trvanlivé potraviny a lieky.... O vyzbieraných finančných prostriedkoch a ich použití vás budeme priebežne podrobne informovať prostredníctvom www.nkn.sk, nášho FB  a špeciálneho elektronického Newsletteru.

Nefinančná pomoc je taktiež vítaná. V prípade, že by ste chceli prispieť formou darovania tovaru alebo služieb, môžete tak urobiť na základe vyplnenia kontaktného FORMULÁRA POMOCI, ktorý je pripravený pod týmto textom. Zabezpečíme, aby sa vaša ponuka dostala k tým, ktorí ju najviac potrebujú.

Na našom webe zverejňujeme kontakty na organizácie z Nitry, ktoré ponúkajú pomoc formou dobrovoľnej práce, ako aj ponuky bezplatných služieb. Ak k nim patríte aj vy, kontaktujte nás a my zverejníme vašu ponuku na našej stránke, tak aby sa o vás dozvedelo čo najviac tých, ktorí vašu pomoc potrebujú.

Vzájomná pomoc v komunite je  jednou z najúčinnejších ciest, ako pandémiu v našom meste zastaviť. ĎAKUJEME ZA VŠETKO.

Formulár pomoci

Pokiaľ sa chcete zapojiť do výzvy iným než finančným darom (napr. dobrovoľník, materiálová pomoc, iné...), vyplňte, prosím, nasledujúci formulár:

Aktuality Nitra vs. korona

Organizácie, ktoré pomáhajú


Partneri programu Nitra vs. korona

Organizácie, ktoré pomáhajú

ĎAKUJEME

kto prispel a komu sa pomohlo

 • prispeli
 • komu sa pomohlo
 • do výzvy finančne prispeli

  Celková vyzbieraná suma k 6.5.2020 - 2980 €

  Jana Torzewská Kamenská, Alena Scheller, Nataša Móriová, Lívia Dulíková, Marta Kollárová,
  Martin Lachký, Eva Vargová, Rotary Club Nitra, Ľubica a Ivan Lachkí, Daniela Gundová,Ivona Fraňová, Miloslav Špoták, Anna Laurinec Šmehilová, Eva Vargová, Imrich Jakab, Viera Orichová, Martina Dubaiová, Milan Hošek, Envi - Geos, s.r.o., Marek Hattas, Dominika Hlavinová Tekeliová, Luboš Torok, Milan Waldner, Lucia Mittanová, Beáta Bellérová, Ivan Gontko, Andrea Kosírová Hugáňová, Norbert Varga

 • pomohlo sa týmto subjektom

  Pomohlo sa: pripravujeme

  informácie budeme priebežne aktualizovať

Adresa

NITRIANSKA KOMUNITNÁ NADÁCIA
Farská 5
949 01 Nitra

Kontakty

hlavný mailový kontakt: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
tel./fax: 037 741 43 45
mob.: 0908 798 575

© 2008 - 2020 Nitrianska komunitná nadácia - Farská 5, 949 01 Nitra,
registrovaná na Ministerstve vnútra SR, reg. číslo: 203/Na-2002/677