logo
Máte radi Nitru? My nepýtame, ale ponúkame partnerstvo
Podporte dobré nápady v našom meste prostredníctvom
Klubu darcov alebo venovaním 2% a sami rozhodnete, čo je pre Nitru najlepšie.
Darovať
2%
Ako pomáhame

Najnovšie aktuality

Prečo podporujeme Klub darcov - manželia Blahoví

26 Sep 2017
Najnovšie aktuality >>

 Sympatický manžeský pár Stanka a Jozef Blahoví sú niekoľkoročnými podporovateľmi a tiež členmi Klubu darcov Nitrianskej komunitnej nadácie. Spýtali sme sa ich, ako to celé začalo a prečo sa rozhodli podporovať práve Klub darcov.

 

Naša spolupráca začala pred 15. rokmi a sme veľmi radi, že funguje až doteraz. Bola to práve NKN a ňou schválený grant, ktorý naštartoval činnosť nášho OZ Leustach.

Využitie voľného času detí  netradičným spôsobom (ich aktívna účasť na záchrane historických pamiatok) zaujalo grantovú komisiu natoľko, že podporila projekt, v ktorom deti z mestskej časti Janíkovce začali skrášľovať náš hrad v Nitre. Neskôr záchranné práce pokračovali aj na iných miestach Nitrianskeho kraja – hradoch  Oponice a Gýmeš, ako aj na Živánskej veži a Kláštore Kamaldulov. Záchranné práce boli realizované viac ako 13 rokov aj  na hrade Hrušov. 

Preto ďakujeme NKN za obrovskú pomoc v našich začiatkoch. V posledných rokoch sme z pozície prijímateľov grantov  prešli do pozície donorov v Klube darcov. Naše členstvo v Klube nám umožňuje pravidelne podporovať tých, ktorí potrebujú grantovú pomoc tak,  ako sme ju potrebovali my na začiatku našej činnosti. 

Posledná zmena: 26 Sep 2017 o 09:23

Späť

Komentáre

Žiadne nanájdené

Pridať komentár