logo
Máte radi Nitru? My nepýtame, ale ponúkame partnerstvo
Podporte dobré nápady v našom meste prostredníctvom
Klubu darcov alebo venovaním 2% a sami rozhodnete, čo je pre Nitru najlepšie.
Darovať
2%

Partnerstvo

Eva Vargová - programová manažérka:
„Je úžasné vidieť, koľko nových žiadateľov o grant a aktívnych ľudí sa počas desiatich rokov v nadácii objavilo. Je to pozitívny signál, že tu stále žijú a stále dorastajú noví aktivisti, ktorým záleží na mieste, kde žijú a ľuďoch, s ktorými tento „priestor“ obývajú. A práve oni sú tou cieľovou skupinou, pre ktorú tu sme. A Vy môžete byť pri tom tiež.“ 

Strategické darovanie

Dlhodobá podpora, ktorá mení a kultivuje spoločnosť.
Rôzne formy spolupráce sú založené na princípe trvalej udržateľnosti a podpory.

Inovatívne riešenia

Netradičná a moderná forma darcovstva, pomocou ktorej podporíte inovatívne prístupy v spoločnosti.
Každý projekt je jedinečný, verejnoprospešný a zasahuje širokú komunitu ľudí. Rieši rôzne problémy v spoločnosti novými metódami.

Širokú škálu možností

Vaša podpora môže smerovať do rôznych oblastí, na ktorých Vám záleží.
Naša výnimočnosť spočíva v tom, že poznáme potreby komunity. Spoločne vieme nájsť rôzne oblasti podpory, ktoré sú pre vás prioritné.

Dobré meno

Pozitívne výsledky našej spolupráce zvyšujú kredit Vašej firmy. 
Zvolíte si partnera, ktorý spolupracuje s poprednými slovenskými i medzinárodnými firmami a organizáciami. Má dlhodobé skúsenosti s prácou s ľuďmi a je jedinečný vo svojom kraji. Máte tak zabezpečenú mediálnu podporu od nás i našich partnerov, vďaka čomu sa informácie dostanú k širokému okruhu ľudí. 

Efektívnosť

Výsledný efekt a hodnota projektov je mnohonásobne vyššia ako počiatočná investícia.
Vaše peniaze budú efektívne investované do kvalitných projektov realizovaných aktívnymi ľuďmi. Ich záujem a osobná zaangažovanosť do aktivít zabezpečuje maximálny výsledok. 

Komfort

Odbremeníme Vás od všetkých administratívnych úkonov spojených s darcovstvom a zabezpečíme použitie financií podľa Vašich predstáv.
Ponúkame Vám kompletný servis administratívneho zabezpečenia – Vy si vyberiete oblasť a my urobíme potrebné administratívne činnosti, kontrolujeme čerpanie peňazí, monitorujeme Vami podporené aktivity a pravidelne Vás o nich informujeme.