Fond BRAMAC

BRAMACNitrianska komunitná nadácia spolupracuje s firmou BRAMAC – strešné systémy, s.r.o. od roku 2003, kedy bol založený nadačný fond BRAMAC. Od roku 2004 podporuje aktivity nadácie prostredníctvom asignácie 2%. Firma Bramac sa zameriava prevažne na projekty zo sociálnej oblasti, projekty zamerané na voľný čas detí a mládeže a vzdelávacie aktivity. Firme BRAMAC – strešné systémy s.r.o. sa dostalo spoločenského uznania za jej filantropické aktivity v spolupráci s Nitrianskou komunitnou nadáciou vo forme prestížnej ceny Via Bona Slovakia 2004 – za podporu verejnoprospešnej činnosti v regióne. Firma BRAMAC získala hlavnú cenu pre malé a stredné podniky v rámci 8. ročníka súťaže Via Bona Slovakia.

Povedali o programe

„V spolupráci s Nitrianskou komunitnou nadáciou podporujeme množstvo malých projektov, hlavne v sociálnej oblasti a v oblasti práce s deťmi. Vysoko hodnotím spoluprácu s ľuďmi fundovanými v tejto oblasti, ktorí zabezpečujú všetku administratívu ohľadne projektov. Pracovníci nadácie nám predstavia predložené projekty a spolupracujú s nami pri ich výbere. Takýmto spôsobom sme odbúrali jednu náročnú časť, spojenú s ich podporou. Ostatným firmám môžem takúto spoluprácu len odporúčať...“

Ing. Alena Scheller
finančná riaditeľka firmy BRAMAC – strešné systémy, s.r.o.

Adresa

NITRIANSKA KOMUNITNÁ NADÁCIA
Farská 5
949 01 Nitra

Kontakty

hlavný mailový kontakt: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
tel./fax: 037 741 43 45
mob.: 0908 798 575

© 2008 - 2022 Nitrianska komunitná nadácia - Farská 5, 949 01 Nitra,
registrovaná na Ministerstve vnútra SR, reg. číslo: 203/Na-2002/677