Skip to main content

Aby ľudia ľuďom pomáhali

Termín zverejnenia výzvy:
19.7.2023

Termín uzávierky:

21.8.2023

Už 17 rokov Nitrianska komunitná nadácia umožňuje spoločensky zodpovedným firmám a mestu Nitra každoročne podporiť renomované mimovládne organizácie v meste Nitra, ktoré svojou prácu prispievajú k zlepšeniu kvality života nás všetkých. Program je výnimočný tým, že podporuje realizáciu programov MVO a posilnenie ich kapacity.

V grantovom programe Aby ľudia ľuďom pomáhali 2023 podporíme mimovládne organizácie, ktoré sa aktívne venujú zapájaniu detí a mládeže do športových aktivít na komunitnej úrovni (vrátane detí a mládeže ohrozených sociálnym vylúčením) a podpore ich zdravého životného štýlu.

Projekty podporené v rámci programu nájdete v našej DOBROMAPE.

Anotácie projektov podporených v roku 2022 nájdete TU.

V roku 2023 sú partnermi programu: Mesto Nitra, Západoslovenská energetika, a.s., CORA GEO, s.r.o., PP Invest, s.r.o. a The Tree Party.

Ďakujeme veľmi pekne za ich podporu a dôveru.

KOMUNITNÉ PODUJATIE PRE VEREJNOSŤ

Aj tento rok pre vás pripravujeme naše tradičné septembrové podujatie "Aby ľudia ľuďom pomáhali". Okrem odovzdávania grantových šekov mimovládnym organizáciám a sadenia stromčekov do filantropickej aleje na vás čaká:
👉 Hudobný program - Bubenícka show Tambores
👉 Športové a zábavné stanovištia najmä pre deti ( streľba na basketbalový kôš, dribling medzi prekážkami, prekážkovú dráhu, preťahovanie lanom, športovo-pohybové disciplíny v zápasení, ukážky karate, lukostreľba a mnohé iné...)
👉 Nebude chýbať detský kútik s mini bazárikom hračiek, maľovanie na tvár, či kalčeto.
👉 Na všetkých účastníkov súťaží čakajú vecné odmeny.
Tešíme sa na vás 9. septembra od 15:30 v Parku pod Borinou na Klokočine.
https://www.facebook.com/NitrianskaKomunitnaNadacia

Partneri programu 2023

Mediálni partneri programu 2023

top