Skip to main content

Predložené projekty Klubu darcov 2022


Tento rok bude v Klube darcov naozaj z čoho vyberať. Predložených bolo až 17 verejnoprospešných projektov pre Nitru.

Klub darcov Nitrianskej komunitnej nadácie je grantový program, ktorý umožňuje individuálnym darcom, aby podporili dobré nápady pre rozvoj Nitry. Členovia Klubu darcov finančne prispievajú do programu na verejnoprospešné projekty v Nitre a zároveň, prostredníctvom hlasovania, rozhodujú o tom, ktoré z nich budú podporené. Darovať do Klubu darcov 2022 je možné už teraz. Darovať môžete tu - https://nkn.darujme.sk/podporujeme-dobre-napady-pre-nitru/

Tento rok budú mať darcovia naozaj z čoho vyberať. Do uzávierky grantovej výzvy, ktorá bola spustená od 23.6. do 22.7. 2022, sa prihlásilo až 17 zaujímavých verejnoprospešných projektov z rôznych oblastí, ako napríklad: kultúra, životné prostredie, vzdelávanie, voľný čas, šport, zdravie, sociálna oblasť... VŠETKY PREDLOŽENÉ PROJEKTY NÁJDETE V ANOTÁCIÁCH TU.

Za projekty, ktoré môžu získať podporu Klubu darcov, sa bude hlasovať v dvoch kolách.

Ako to funguje?

Na DARUJME.SK si vyberte si príspevok:

  1. Pravidelným, alebo jednorazovým príspevkom v sume nižšej, ako 20 € sa z Vás stávajú podporovatelia Klubu darcov. Prispejete tým na podporu zmysluplných nápadov pre Nitru. 
  2. Darovaním sumy 20 € a viac (vo forme jednorazového, alebo pravidelného príspevku) sa z Vás stáva člen Klubu darcov. Získate možnosť hlasovať za Vami vybrané predložené projekty v dvoch kolách (1. kolo - elektronické hlasovanie, 2. kolo - hlasovanie na podujatí Klubu darcov 2022 koncom novembra 2022). Link na hlasovací formulár 1. kola hlasovania Vám príde na e-mail, ktorý uvediete pri darovaní.

Každý Váš finančný dar do Klubu darcov pomáha verejnoprospešným projektom a aktivitám v Nitre. Počas svojej existencie Klub darcov podporil v Nitre 133 projektov. Vďaka vášmu daru ich bude ešte viac. Ďakujeme že robíte Nitru lepším mestom. 

O aktualitách Klubu darcov vás budeme informovať prostredníctvom našich stránok www.klubdarcov.nkn.sk a www.nkn.sk , facebooku , elektronického newslettra a iných médií.

DAROVAŤ DO KLUBU DARCOV JE MOŽNÉ PROSTREDNÍCTVOM PORTÁLU DARUJME.SK ALEBO NA ČÍSLO ÚČTU SK93 1111 0000 0066 1964 5002  

 

tagy: Klub darcov

top